Prodej rodinného domu, Zvěstov - Roudný, 243 m2

Roudný

8 000 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 38 126 Kč /za měsíc

(včetně provize)

Prémioví partneři v Zvěstově

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. Martin Donát

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Úklidové služby

Informace k domu

Obec Roudný, část obce Zvěstov, okres Benešov leží v nádherné středočeské krajině, v území národního geoparku "Kraj blanických rytířů" v CHKO Blaník na Benešovsku. Ne nadarmo se oblasti říká ,,Kraj malířů. Kolem domu vede rozlehlým lesem naučná stezka Zlatodůl Roudný, cyklistické a turistické cesty. Místo kombinuje nádherné prostředí s dobrou dopravní dostupností po středočeském kraji. Dům sloužil v minulosti také jako tzv. Dolní hotel, pro ubytování vedení dolu.
Přízemí je v současné době zařízené jako restaurace s kuchyní a zázemím. Nákupní možnosti a širší občanská vybavenost jsou v sousedních obcích Zvěstov, Kamberk, Louňovice, Načeradec.
V patře najdeme samostatnou garsonku, kuchyň, 4 hostinské pokoje, společenskou místnost a dvě koupelny. Stejně tak podkroví se 4 pokoji a příslušenstvím je připraveno k ubytování. Hlavní budova je propojena s vedlejší přízemní budovou. Ta sloužila k různým hospodářským účelům. Ocelokolna na dvoře se zastavěnou plochou 155 m2, je využitelná univerzálně. Uzavřená část se používala jako garáž. Dvůr (beze staveb) má plochu 640 m2, zahrada 2641m2.
Vzdálenosti: na dálnici D1 27 km, do Prahy cca 70 km.
Celý objekt může sloužit jak k rodinnému bydlení, tak smělému podnikatelskému záměru. Dům je dobře opravený a udržovaný, elektroinstalace nové, měděné. Vše si můžete projít v pohodlí domova interaktivní virtuální prohlídkou: my.matterport.com/show/?m=qhvoRWvEsTJ (zkopírujte si odkaz do prohlížeče).

Parametry domu

Cena
8 000 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
včetně provize
Aktualizováno
11. 6. 2021
Adresa
Roudný
ID
8637/2918
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Velmi dobrý
Plocha užitná
243 m2
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Plocha budovy
320 m2
Podlahová plocha
243 m2
Plocha nemovitosti
1315 m2
Plocha zahrady
2641 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Ukazatel energetické náročnosti
220 kWh/m2 za rok
Elektřina
230V, 400V
Odpad
Jímka
Topení
Lokální elektrické, Ústřední tuhá paliva
Komunikace
Asfaltová
Telekomunikace
Internet
Doprava
Silnice, Autobus
Voda
Místní zdroj
Bezbarierový přístup

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1739 lidí

Prodejce

Miroslav Michálek

Miroslav Michálek

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Zvěstově?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.