Prodej rodinného domu, Tichonice - Soušice, 317 m2

Tichonice, Soušice

2 650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 12 629 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Tichonicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

FinGO

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Nábytek

Úklidové služby

Kuchyňské potřeby

Kuchyňské spotřebiče

Grily/Krby

Ložní prádlo

Koupelny a kuchyně

Stavebniny

Informace k domu

Exkluzivně nabízíme k prodeji zajímavou nemovitost v přírodní lokalitě, obec Soušice v oblasti Posázaví. Jedná se o rozestavěný dvougenerační rodinný dům. Spodní patro je původní dokončená stavba kde se bydlelo, bydlení je zde možné po menších stavebních úpravách. Dům je historicky napojen na obecní studnu (užitková voda), elektřina je do spodní části domu zavedena, dále jsou v jedné spodní místnosti kamna na tuhá paliva, v garáži je složena fůra uhlí. Horní patro je ve fázi hrubé stavby, horní štít možno využít prosklený, čili výhled z ložnice přímo do zeleně. Zastavěná plocha domu je 317m2, dům je velkoryse dispozičně řešený. Součástí domu je velká 4 garáž, nebo pracovní dílna, bude záležet na novém majiteli, jaký způsob využití prostor navrhne. Dům stojí v mírném svahu s výhledem do korun stromů, příjezdová cesta se v zimě udržuje. Dům nabízí nepřeberné množství využití, např. dvougenerační rodinný dům, dům s vlastním ateliérem k tvorbě, prostory pro drobné podnikání, malovýroba atd. Záleží pouze na představách nových majitelů, k jakým účelům dům využijí, co mu vtisknou za příběh. Co do velikosti je nemovitost opravdu velkorysá, v zelené a čisté přírodě. Při dostavbě je nutné počítat s vlastní studnou na pozemku.

Obec Soušice je velmi klidná, nedaleko pozemku teče potok. Místo je ideální pro rodinu, která ocení přírodu, upřednostňuje samotu, klid, zeleň. Zároveň je možné být 5min autem na rychlostní komunikaci směr Praha. Místo se nachází 30 minut od Prahy, obec je nedaleko Kácova (pivovar, restaurace, půjčovna lodí, …). Nejbližší obchod je v Tichonicích vzdálených 2 km.

Původní spodní část domu je následující:
Chodba, wc, koupelna, kuchyně, technická místnost na pračku/sušičku, 1 pokoj o velikosti 6 x 4 m2, druhý pokoj 3,5 x 5 m2. Horní část domu je pod střechou, hrubá stavba, je na novém majiteli, jak dispozičně horní patro dokončí. Je možné mít nahoře 4 až 5 pokojů. Na zahradě je septik a malý sklep. Na pozemku dále stojí malá stavba /úschovna nářadí.

Pro více detailů se těšíme na potkání.

Parametry domu

Cena
2 650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
2. 10. 2022
Adresa
Tichonice, Soušice
ID
6851
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Ve výstavbě
Plocha užitná
317 m2
Vybaveno
Ne
Typ objektu
Patrový
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Plocha budovy
317 m2
Plocha nemovitosti
460 m2
Plocha zahrady
460 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Septik, Jímka
Topení
Lokální tuhá paliva, Lokální elektrické
Komunikace
Asfaltová
Doprava
Dálnice, Autobus
Voda
Studna
Převod do OV

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat či pronajmout nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 33 lidí

Prodejce

Radek Barva

Radek Barva

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Tichonicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.