Pronájem zahrady, Zlín, Chlumská, 2861 m2

Chlumská, Zlín

44 000 Kč /za rok Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(cena za rok)

Prémioví partneři v Zlíně

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Daniel Kopačka - SMS Finance

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Služby pro renovaci koženého čalounění

Informace k pozemku

Milé rodiny, přátelé a příznivci přírody,

máme pro vás úžasnou příležitost pronajmout si zahradu s chatou, která vám umožní uniknout z městského shonu a užít si přírodu naplno! Tato zahrada se rozprostírá na úžasných 2861 metrů čtverečních v Loukách nad Dřevnicí, jedné z nejkrásnějších částí Zlína.

Užijte si grilování s rodinou a přáteli na této krásné zahradě, ať už chcete posedět a relaxovat nebo stanovat pod hvězdnou oblohou. Tato zahrada vám také nabízí možnost užitného pěstování, takže můžete být kreativní a vypěstovat si svou vlastní úrodu. Nejlepší část? Tuto zahradu zdobí několik ovocných stromů, převážně jablek a švestek, které vám poskytnou lahodné plody.
K dispozici jsou dvě parkovací stání, která vám poskytnou pohodlnou přístupnost k nedalekému koupališti, cyklostezkám a pohostinství. Tato lokalita je ideální pro ty, kteří chtějí užívat si přírodu a přitom zůstat blízko civilizace.

Toto místo je skutečně kouzelné a vytváří pocit klidu a pohody. Neotálejte a nechte se unést kouzlem této zahrady. Pronajměte si ji nyní a užijte si nezapomenutelný čas se svými nejbližšími.

Těšíme se na vás! Ev. číslo: 25208.

Parametry pozemku

Cena
44 000 Kč /za rok Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena za rok
Aktualizováno
27. 3. 2023
Adresa
Chlumská, Zlín
ID
25208
Plocha nemovitosti
2861 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 6 lidí

Prodejce

Filip Čarnecký

Filip Čarnecký

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu zahrad v Zlíně?


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.