Prodej bytu 5+1, Praha - Smíchov, Na Hřebenkách, 388 m2

Na Hřebenkách, Praha 5, Smíchov

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU

(k jednání)

Prémioví partneři v Praze 5

Stěhovací služby

Výkup a prodej starého nábytku

Informace k bytu

Zcela nový, luxusní penthause (243,2m2 + terasa 119m2 + 26,33 balkon) s fascinujícími výhledy do přilehlé zeleně a panorama Prahy se třemi parkovacímí místy v kupní ceně, s ohromující velkorysou střešní terasou a interiérem, který navrhl italský architekt Giovanni Sacchi, se nachází v nejvyšším, v 7.podlaží architektonicky zdařilého nízkoenergetického (B) bytového domu s recepcí v mimořádně atraktivní a klidné rezidenční čtvrti Na Hřebenkách v Praze 5 v dosah veškeré občanské vybavenosti.

Dispozici penthause tvoří velkorysý koncept obývací pokoje s otevřenou kuchyní, jídelnou, vstupem na velký balkon a schodištěm na střešní terasu, hlavní ložnice se šatnou, en-suite koupelnou a vlastním balkonem, další 2 ložnice s vlastními koupelnami, další samostatná toaleta pro hosty zvlášť a technická místnost s přípojkou na pračku a sušičku. Unikátní 120metrová privátní střešní terasa s možností umístění jacuzzi a letní kuchyně (je zde napojení vody a elektřiny pro zónu BBQ, jacuzzi a pergola). Terasu je před finálním dokončením a možno dokončit dle individuálních představ nových rezidentů.

K vysokému standardu vybavení patří vysoce výkonná klimatizace s 2 chladícími systémy, dřevěné podlahy dub rustik, hliníková okna a balkonové dveře s termoizolačními trojskly, interiérové dveře Eclisse Syntesis Line s efektem neviditelných dveří, bezpečnostní protipožární vstupní dveře, sanita Villeroy and Boch, Grohe a Kaldewei, systém inteligentní domácnosti LUTRON (regulace chlazení, vytápění, světla, žaluzie s možností přidání dalších modulů) a kuchyňská linka od Lachman Interier Design včetně všech spotřebičů. V celém bytě teplovodní podlahové vytápění s dálkovou regulací pro každou místnost, v koupelnách radiátory a elektrické podlahové topení (využitelné mimo topnou sezónu). Povrch terasy z dřevoplastových WPC profilů s dlouhou životností.

Cena zahrnuje 3 prostorná garážová stání suterénu domu. K dispozici místnost pro uložení kol a dětských kočárků.

Oblast Na Hřebenkách patří mezi nejžádanější rezidenční lokality v Praze jak pro svůj klid díky minimálnímu dopravnímu vytížení, tak pro rychlý dosah samého centra Prahy s veškerými službami. Za zmínku stojí rychlý dojezd k několika prestižním mezinárodním školám v Praze 6 nebo široká možnost volnočasových aktivit například v parku Ladronka a na Petříně. Lokalita dále umožňuje snadný výjezd směrem na letiště Václava Havla, Pražský okruh, dálnici D5 či D6.

Interiér 243,2 m2, střešní terasa 119, balkon 26,33 m2 ID nemovitosti HMA1735-0001.

Parametry bytu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
k jednání
Aktualizováno
1. 5. 2025
Adresa
Na Hřebenkách, Praha 5, Smíchov
ID
HMA1735-0001
Stavba
Skeletová
Stav objektu
Novostavba
Patro
7. z 7
Vybaveno
Ano
Typ objektu
Patrový
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
388 m2
Podlahová plocha
388 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Topení
Jiné
Lodžie
Terasa
Výtah
Bezbarierový přístup
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 37 lidí

Prodejce

FARAON reality

FARAON reality

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 5+1 v Praze 5?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu