Prodej louky, Jablonec nad Nisou - Proseč nad Nisou, Horní, 1580 m2

Horní, Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou

Prémioví partneři v Jablonci nad Nisou

Rekonstrukce

Úklidové služby

Informace k pozemku

Prodej pozemku v k. ú. Proseč nad Nisou

Již 10 let jsme vaše pravá ruka přes investice do pozemků. Připojte se i vy k celé řadě investorů, kteří v pozemcích našli stabilní a výnosnou investici.
Nabízíme Vám ke koupi pozemek v katastrálním území Proseč nad Nisou, LV č. 675 o výměře 1580 m².

Parcela č. 519 - o výměře 1580m² (Ostatní plocha)

Na pozemek je přístup zajištěn přes pozemky České republiky.
Jsme přímí majitelé pozemku, neplatíte tedy žádnou provizi. Připravíme kupní smlouvy a v případě zájmu Vám zajistíme ostatní právní služby. Zajistíme Vám jednoduchý a transparentní nákupní proces.
Vlastník si vyhrazuje právo prodat nejvyšší nabídce.
Nepropásněte unikátní příležitost, zavolejte a dozvíte se o tomto pozemku více informací.

Parametry pozemku

Cena
Aktualizováno
26. 7. 2025
Adresa
Horní, Jablonec nad Nisou, Proseč nad Nisou
ID
2025-04-08-4
Plocha pozemku
1580 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Investuj do pole

nám. Dr. E. Beneše 4/12, Liberec

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento pozemek?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 12 lidí

Prodejce

Bc. Markéta Poláková

Bc. Markéta Poláková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje louk v Jablonci nad Nisou?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ pozemku? Podívejte se na jiné kategorie pozemků.


Vybrané články z našeho blogu