Prodej rodinného domu, Hrusice, K Penzionu, 360 m2 (ID: 3934911)

K Penzionu, Hrusice

Cena na vyžádání /za nemovitost Získejte výhodnou HYPOTÉKU
Prémioví partneři v Hrusicích

Informace k domu

Exkluzivně nabízíme krásný penzion u Hubačovského rybníku s přidruženými budovami v oblíbené, často turisty navštěvované obci Hrusice. Penzion se skládá celkem ze třech nemovitostí, které mají celkově užitnou plochu 500m2:

Hlavní budova má cca 360m2 je zkolaudovaná v tuto chvíli jako objekt určený k bydlení pro rekreační využití a má samostatné popisné číslo. V této budově byla v prosinci v roce 2021 dokončena celková rekonstrukce střechy, včetně výměny potřebné konstrukce a dodání nové střešní krytiny. Budova je ve stavu vhodném k rekonstrukci. Jejím ideálním využitím by byl penzion, nebo větší vila pro rodinu. Tato budova má výhled na Hubačovský rybník, který se nachází od hranice pozemku cca 50m.

Dále nalezneme v objektu vedlejší budovu – menší domek s garáží s číslem popisným, který je zkolaudovaný jako nemovitost k bydlení. Předchozí využití bylo ubytování pro správce objektu. Jedná se o patrovou budovu, ve které se nachází bytová jednotka, prostorná garáž se zázemím a sklad včetně obytné střechy. Tato budova je vhodná k rekonstrukci, má velký potenciál k vybudování menšího RD, který je již zkolaudován.

Třetí budova nemá již číslo popisné, dle kolaudace je uváděna jako pomocná budova, která byla využívána jako sauna. V přízemí je místnost s až čtyřmetrovými podhledy, dále se zde nachází wc a v patře je mezonetová bytová jednotka, která se skládá z předsíně, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, koupelnou se sprchovým koutem a dále pak do ložnice se střešním okýnkem vedou mlýnské schody.

Tento soubor objektů se nachází na rozsáhlém rovinatém pozemku o velikosti cca 1500m2. Pozemek je oplocený a má ze dvou stran možnost výjezdu, dále pak branku ke vstupu přímo k rybníku.

Nemovitost je připojena na elektřinu. Má třífázový elektroměr. Má vlastní studnu a nádrž na plyn včetně rozvodů do všech budov. Odpad se řeší jímkou.

Jedná se o unikátní příležitost vybudovat velké rodinné sídlo v přírodě s výhledem na krásný rybník a s velmi pohodlným dojezdem do Prahy přes dálnici. Nemovitost se nachází cca 3 minuty od obce Mirošovice. Nebo se tu nabízí možnost vybudování a dotažení rekonstrukce objektů pro rekreační využití včetně dostatečné ubytovací kapacity, viz. Původní plánky penzionu. Anebo do třetice je možnost využití tohoto objektu pro malý developerský projekt, který by v průběhu rekonstrukce vytvořil menší jednotky k bydlení.
Třída energetické náročnosti se právě připravuje, z toho důvodu je v inzerci uveden G - mimořádně nehospodárná.
Cena na vyžádání u RK.

Parametry domu

Cena
Cena na vyžádání Spočítat hypotéku
Aktualizováno
4. 8. 2025
Adresa
K Penzionu, Hrusice
Stavba
Smíšená
Stav objektu
V rekonstrukci
Druh objektu
Samostatný
Lokalita objektu
Klidná část obce
Užitná plocha
360 m2
Plocha pozemku
1500 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Zpevněná
Doprava
Autobus
Voda
Místní zdroj vody

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento dům?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 10 lidí

Prodejce

Mgr. Anton Kozyč, MBA

Mgr. Anton Kozyč, MBA

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje rodinných domů v Hrusicích?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ domu? Podívejte se na jiné kategorie domů.


Vybrané články z našeho blogu