Emilie Hyblerové, Praha 4
Prodej bytu v OV - krásný, zrekonstruovaný byt 3kk + pracovna, 69,3 m2 + lodžie 7 m2 + sklepní kóje 1,5 m2 + sklad 9,9 m2, Praha 4 - Háje, ulice Emilie Hyblerové, 3.NP ve zrekonstruovaném a zatepleném panelovém domě s novým výtahem. Orientace bytu je na slunný jih s pěkným výhledem do zeleně a blízkého okolí (obývací pokoj s kuchyňským koutem + lodžie se zasklenou posuvnou zástěnou) a na sever do pěkného zeleného prostranství se vzrostlými stromy (2 neprůchozí ložnice).
Byt sestává ze vstupní chodby (8,3 m2), prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem (31,8 m2), 2 neprůchozích pokojů (12,5 m2 a 11,6 m2), koupelny (3,7 m2), WC (1,1 m2), komory (2,4 m2) a lodžie (7 m2). Byt prošel pečlivou a promyšlenou rekonstrukcí, která v sobě spojuje moderní styl, funkčnost i příjemnou domácí atmosféru. Majitelé věnovali pozornost každému detailu. Díky tomu vzniklo mnoho úložných řešení i harmonické ladění barev a materiálů. Z části obývacího pokoje navíc vznikla elegantní vestavěná místnost, kterou lze využít jako pracovnu nebo ložnici. Na základě tohoto chytrého řešení se z bytu stalo pomyslné 4+kk - se dvěma samostatnými dětskými pokoji a útulnou ložnicí/pracovnou pro rodiče. Byt tak díky tomu nabízí ideální kombinaci otevřeného prostoru pro společné chvíle i dostatek soukromí pro každého člena rodiny. Je to místo, které působí velmi útulně a zároveň moderně. Velkou devízou bytu je také možnost využívat skladový prostor 9,9 m2 s denním světlem a otevíracím oknem v posledním patře domu, který mají majitelé pronajatý od SVJ na dobu neurčitou.
Byt se nabízí částečně vybavený. Zůstane moderní kuchyňská linka s indukční varnou deskou a el. troubou, digestoř, lednice s mrazákem a myčka. Z nábytku pak veškerý vestavěný nábytek a 2 manželské postele. Pračku a sušičku bude možné po dohodě ponechat za úplatu. V koupelně je vana se sprchovou zástěnou a umývadlo. WC s menším umývadlem je zvlášť. Na podlaze je dřevěná plovoucí podlaha, koberce v ložnicích a dlažba. Topení je ÚT. Parkování je možné na ulici. K bytu náleží sklepní kóje 1,5 m2, nacházející se v suterénu domu.
Dům se nachází v klidné lokalitě plné zeleně. V blízkosti je Hostivařská přehrada s přírodním parkem Hostivař - Záběhlice a lesoparkem Hostivař, které vybízejí k relaxu i sportovním aktivitám. 300 m od domu je pak Centrální park i napojení na cyklotrasy A21 a A22, které vedou až do Bráníka a napojují se na vyhlášenou trasu A2. V docházkové vzdálenosti je Metro C - Háje (cca 350 m od domu) včetně mnoha autobusových linek nebo cca 50 m od domu je zastávka busu „Poliklinika Háje“. V okolí je mnoho dětských hřišť a sportovišť, mateřské a základní školy, i střední škola. Veškerá občanská vybavenost je v místě včetně OC Háje se supermarketem Albert, drogerií Rossmann a s řadou dalších obchodů a služeb.
Měsíční náklady včetně fondu oprav jsou pro 4 člennou rodinu 4.160 Kč + el. energie.
Byt bude volný v průběhu prosince 2025 - prohlídky jsou možné ihned.
Olbrachtova 599/8, Mladá Boleslav II
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Soňa Kutnohorská
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+kk v Praze 4?