Sousedíkova, Praha, Vysočany
Nabízíme Vám na prodej krásný byt o velikosti 2kk, 50,6 m2, zahrádka cca 100 m2, balkón 9m2, sklep 6m2 na adrese Sousedíkova 972/7, Praha 9 - Vysočany. Kousek od zastávky tramvaje K Elektře.
Byt má dva pokoje, obývací pokoj spojený s kuchyňskou částí, vč. lednice . V druhém pokoji je ložnice, postel, skříň. Z tohoto pokoje se vstupuje do koupelny. Tato koupelna má vanu, toaletu. Také na krásnou velkou zahradu. Z předsíně se vchází na samostatnou toaletu.
Byt je zařízený (není zde jen sedací souprava). Nachází se ve vyvýšeném přízemí, má balkon a také velkou zahrádku. Na oknech jsou funkční elektrické žaluzie. Fotky odpovídají realitě. Doporučujeme prohlídku.
Lokalita s výbornou dopravní dostupností a občanskou vybaveností - cca 5 min. pěšky na metro B Kolbenova.
Objekt se nachází v bezprostřední blízkosti zeleně - park Zahrádky, cyklostezka a říčka Rokytka. K dispozici je i vybavené dětské hřiště.
Energetická třída G je uvedena dočasně, vzhledem k novele zákona č.406/2000Sb. o hospodaření s energií. Po dodání energetického štítku bude uvedena skutečná energetická třída této nemovitosti.
Milady Horákové 116/109, Praha
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Kateřina Vystrková
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Praze 9?