Kněžpole
Investiční pozemek v návrhové ploše pro bydlení – 3 036 m² | Kněžpole u Uherského Hradiště
Nabízím k prodeji atraktivní pozemek o výměře 3 036 m² v obci Kněžpole u Uherského Hradiště, okres Uherské Hradiště.
Největší výhodou této nabídky je, že se pozemek nachází v návrhové ploše BI 116 určené pro individuální bydlení dle územního plánu obce. Jde o perspektivní lokalitu s významným potenciálem do budoucna – ideální jak pro investory, tak pro zájemce, kteří hledají pozemek s dlouhodobou hodnotou.
Hlavní přednosti pozemku
Výměra: 3 036 m²
100% vlastnictví
Parcela č. 1445
Lokalita: Kněžpole u Uherského Hradiště
Návrhová plocha BI 116 – určena pro budoucí výstavbu rodinných domů
Výborná investiční příležitost s potenciálem růstu hodnoty.
Významná výhoda – plánované inženýrské sítě
GPS: 49°06'14.62"N, 17°30'56.94"E
Podle platného územního plánu je právě pro lokalitu BI 116 navrženo vybudování kompletní technické infrastruktury.
V rámci rozvoje této lokality je plánováno přivedení:
✔ vodovodu,
✔ splaškové kanalizace,
✔ plynovodu,
✔ elektrické infrastruktury.
Vodovod, kanalizace i plyn mají být přivedeny k plochám BI 116 a BI 115 prostřednictvím navrženého veřejného prostranství PV 117, což výrazně zvyšuje atraktivitu a budoucí využitelnost pozemku.
Investice s budoucností
Pozemky zařazené do návrhových ploch pro bydlení bývají dlouhodobě vyhledávané investory, protože jejich hodnota se s postupující přípravou území a budováním infrastruktury zpravidla zvyšuje. Tato parcela představuje zajímavou příležitost pro uložení kapitálu i pro budoucí výstavbu v rozvíjející se lokalitě.
Tento inzerát není závaznou nabídkou inzerenta, podmínky prodeje se mohou v jeho průběhu měnit.
Stejně jako tento pozemek stojí i naše dluhopisy na reálných nemovitostech. Viagem Investment a.s. nabízí zajištěné dluhopisy s pevným výnosem, kryté ručením společnosti Viagem a.s., která vlastní více než 76 389 pozemků v České republice a na Slovensku. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte na telefonním čísle 1200
Sokolovská 131/86, Praha
Máte zájem o tento pozemek?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Jiří Spurný
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje pozemků pro bydlení v Kněžpoli?