Prodej bytu 2+1, Ostrava, Gorkého, 50 m2

Gorkého, Moravská Ostrava

3 090 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 13 810 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Ostravě

Informace k bytu

Prodej bytu 2+1, v cihlovém domě, 2NP/3NP, 50 m², ul. Gorkého, Ostrava – Moravská Ostrava

Nabízíme k prodeji byt 2+1 o výměře 50 m² v cihlovém domě na ulici Gorkého 25 v žádané lokalitě Moravské Ostravy.

Byt se nachází ve 2. patře ze 3 a je v původním stavu, což nabízí ideální příležitost k rekonstrukci dle vlastních představ. K bytu náleží také prostorný sklep, který poskytuje dostatek úložného prostoru.

Velkou výhodou je bezproblémové parkování přímo před domem a výborná dostupnost centra města, MHD i veškeré občanské vybavenosti.

Základní informace:

* dispozice: 2+1
* podlahová plocha: 50 m²
* 2. patro ze 3
* cihlový dům
* původní stav
* prostorný sklep
* výborné parkování před domem
* atraktivní lokalita v blízkosti centra

Byt je vhodný jak pro vlastní bydlení, tak jako investice k následnému pronájmu.

Parametry bytu

Cena
3 090 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
19. 8. 2026
Adresa
Gorkého, Moravská Ostrava
ID
25354
Stavba
Cihlová
Stav objektu
Velmi dobrý
Patro
2. z 3
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
50 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

FAVORIT REAL rekonstrukce

Poděbradova 1239/43, Ostrava, Moravská Ostrava

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 41 lidí

Prodejce

René Čermák

René Čermák

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+1 v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu