Prodej bytu 3+1, Liberk - Uhřínov, 56 m2

Liberk, Uhřínov

4 100 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 18 325 Kč /za měsíc
Prémioví partneři v Liberku

Informace k bytu

Nabízím k prodeji světlý a pečlivě zmodernizovaný byt o dispozici 3+1 se dvěma sklepy, který se nachází v klidné menší obci v podhůří Orlických hor. Nemovitost prošla celkovou rekonstrukcí, díky níž je připravena k okamžitému nastěhování bez nutnosti dalších úprav. Součástí kupní ceny je také stávající vybavení, což novému majiteli výrazně usnadní začátek bydlení nebo zahájení pronájmu. Praktickým bonusem jsou dva samostatné sklepy poskytující dostatek prostoru pro kola, sportovní potřeby, sezonní věci či další úložné využití. Lokalita spojuje příjemné venkovské prostředí s výbornou dostupností za zaměstnáním i běžnými službami. Do Rychnova nad Kněžnou dojedete přibližně za 10 minut, automobilka v Kvasinách je vzdálena zhruba 15 minut jízdy.
Díky poloze, dokončené modernizaci a možnosti převzetí včetně zařízení představuje tato nabídka zajímavou volbu nejen pro vlastní užívání, ale také jako investici určenou k dlouhodobému pronájmu. Blízkost významných zaměstnavatelů v regionu vytváří stabilní poptávku po ubytování.

Parametry bytu

Cena
4 100 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Aktualizováno
3. 8. 2026
Adresa
Liberk, Uhřínov
ID
420260394
Stavba
Smíšená
Stav objektu
Po rekonstrukci
Patro
1. z 2
Vybaveno
Ano
Lokalita objektu
Polosamota
Vlastnictví
Osobní
Užitná plocha
56 m2
Zastavěná plocha
245 m2
Podlahová plocha
64 m2
Třída energetické náročnosti
G - Mimořádně nehospodárná
Elektřina
230V
Odpad
Veřejná kanalizace
Komunikace
Asfaltová, Štěrková
Doprava
Autobus
Voda
Místní zdroj vody
Sklep
Parkování

Kontaktovat makléře

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 1 lidí

Prodejce

David Církva

David Církva

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 3+1 v Liberku?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu