Nezvalovo náměstí, Ostrava-Poruba, Ostrava - Poruba
Nabízíme k pronájmu prostorný byt 2+1 na Nezvalově náměstí 844/8 v Ostravě-Porubě, který právě prochází kompletní rekonstrukcí. Po jejím dokončení nabídne moderní bydlení ve vysokém standardu.
Součástí bytu bude nová rohová kuchyňská linka vybavená vestavnou myčkou a elektrickou varnou deskou. Praktickým benefitem je samostatná komora s přípravou pro pračku, díky které zůstane koupelna i kuchyň vzdušná a přehledná. V celém bytě budou položeny nové plovoucí podlahy v dekoru dubu. Koupelna bude zcela nová, vybavená vanou a moderními obklady v nadčasovém designu.
V rámci rekonstrukce budou provedeny nové rozvody elektřiny, vody a odpadů, osazeny nové interiérové i vstupní bezpečnostní dveře, nové osvětlení a kompletní výmalba bytu.
Nezvalovo náměstí se nachází v jedné z nejoblíbenějších částí Ostravy-Poruby. V okolí najdete kompletní občanskou vybavenost, dostatek zeleně, školy, školky, obchody i zastávky MHD, které zajišťují pohodlné každodenní bydlení. Služby 4480 jsou pro jednu osobu, za každou další +740,-.
Neváhejte nás kontaktovat a domluvte si prohlídku. Rádi vám představíme váš nový domov po dokončení rekonstrukce.
Gregorova 2582/3, Ostrava
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 1 lidí
Kristina Krpcová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky pronájmu bytů 2+1 v Ostravě?