Cementářská, Praha, Lochkov
(cena uvedena včetně provize a právního servise, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu)
Nabízíme k prodeji prostorný byt o dispozici 4+kk a podlahové ploše 88,3 m², který se nachází v 1. nadzemním podlaží dobře udržovaného a zatepleného bytového domu v ulici Cementářská, Praha 5 – Lochkov. Dům byl zkolaudován v prosinci 2018 a spadá do energeticky úsporné třídy B.
Velkou předností nemovitosti je terasa se zahradou o výměře přibližně 53 m². K bytu dále náleží výlučné užívací právo k parkovacímu stání.
Byt je v současné době dispozičně rozdělen na dvě samostatné části, přičemž každá má vlastní vstup. První část tvoří byt o dispozici 2+kk a výměře přibližně 49 m², ke kterému náleží také terasa se zahradou o velikosti cca 53 m². Druhou část představuje 1+1 o výměře přibližně 39 m². Obě části tak mohou fungovat samostatně a aktuálně jsou také samostatně pronajímány. Zajímavou možností je také kombinace vlastního bydlení a investice – jednu část bytu lze využívat pro vlastní bydlení, zatímco příjem z pronájmu druhé části může pokrýt významnou část provozních nákladů a zároveň vytvářet dodatečný měsíční příjem.
Tomu odpovídá také vybavení bytu. K dispozici jsou dvě kuchyňské linky, dvě koupelny, z nichž jedna je vybavena vanou a druhá sprchovým koutem, dvě toalety a dva bojlery.
Byt 2+kk má podružné měřáky na vodu a elektřinu.
Vytápění domu zajišťuje plynový kotel. Výhodou jsou také nízké provozní náklady – měsíční platby SVJ včetně záloh na služby činí 4 381 Kč.
Měsíční poplatky spojené s užíváním bytu pouze 4 381 Kč, z toho FO 1024 Kč. Byt je v současnosti pronajat spolehlivým nájemníkům. Jedná se tak o zajímavou investiční nabídku. Výnos z pronájmu činní 4,5% ročně.
Aktuální příjem z pronájmu je 35700 kč za oba byty.
Elektřina vychází dohromady za oba byty 3400 kč.
Virtuální prohlídka v inzerci je na větší byt 2+kk, na menší byt 1+1 mohu poslat odkaz.
Pro více informací nebo sjednání osobní prohlídky nás neváhejte kontaktovat. Prohlídky jsou po domluvě s nájemníky.
Bohemian Estates International, s.r.o.
V Háji 1092/15, Praha, Holešovice
Máte zájem o tento byt?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Lukáš Kubát
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 4+kk v Praze 5?