Prodej bytu 2+kk, Ostrava - Dubina, Zdeňka Bára, 50 m2

Zdeňka Bára, Ostrava, Dubina

2 650 000 Kč /za nemovitost HYPOTÉKA od 11 844 Kč /za měsíc

(cena včetně provize RK a veškerého právního servisu)

Prémioví partneři v Ostravě

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Ing. David PUSTKA

Exkluzivní odborník pro region, který Vám rád pomůže vyřešit financování. Neváhejte jej nezávazně poptat a zjistěte možnosti, které jsou aktuálně na trhu. Vše příjemně, s ochotou a plnou odborností.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Informace k bytu

Prodej bytu 2+kk, 50 m², Ostrava, ul. Zdeňka Bára

Nabízíme Vám k prodeji družstevní byt s možností převodu do osobního vlastnictví v hezké lokalitě Ostravy - Dubiny, na ulici Zdeňka Bára. Byt se 2 balkony je v původním stavu, ideální pro případnou rekonstrukci dle vašich představ. Nachází se v desátém podlaží moderně revitalizovaného domu (nová plastová okna, zateplení včetně střechy, nový výtah, zvonky atd.). Samozřejmostí je také sklep. Byt je poměrně slunný a působí prostorně. Je z něj opravdu krásný výhled na Beskydy. Možnost parkování přímo před domem. Nechybí veškerá občanská vybavenost v těsné blízkosti (škola, banka, pošta, obchodní centrum). V okolí též dostatečné množství zeleně. Zveme na prohlídku.

Parametry bytu

Cena
2 650 000 Kč /za nemovitost Spočítat hypotéku
Poznámka k ceně
cena včetně provize RK a veškerého právního servisu
Aktualizováno
26. 8. 2026
Adresa
Zdeňka Bára, Ostrava, Dubina
ID
952883
Stavba
Panelová
Stav objektu
Před rekonstrukcí
Vybaveno
Ne
Lokalita objektu
Klidná část obce
Vlastnictví
Družstevní
Užitná plocha
50 m2
Balkon

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo M&M reality

M&M reality

ulice Krakovská 583/9, Praha

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tento byt?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 0 lidí

Prodejce

Michal Ryba

Michal Ryba

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje bytů 2+kk v Ostravě?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ bytu? Podívejte se na jiné kategorie bytů.


Vybrané články z našeho blogu