Prodej komerční nemovitosti, Bělušice, 256 m2

Bělušice

99 000 Kč HYPOTÉKA od 472 Kč /za měsíc

(včetně provize RK)

Prémioví partneři v Bělušicích

Finance a pojištění

Finance a pojištění

Zaloto

Hypotéka začíná u nás. A s ní i úspora 94 000 Kč.
Získejte hypotéku nebo životní pojištění díky poradcům na Zalotu. Vybíráme pro vás z 1300 specialistů s nejlepšími produkty. Stačí vyplnit krátký formulář a již za pár okamžiků můžete mít k dispozici srovnání nabídek.

Vyberte si z dalších služeb v okrese

Okna a dveře

Rekonstrukce

Úklidové služby

Zámečnické práce

Informace k nemovitosti

Dražba pozemku Bělušice u Mostu

Nabízíme k prodeji pozemek o výměře 256 m² v obci Bělušice. Obec se nachází asi deset kilometrů jihovýchodně od města Mostu v Ústeckém kraji. Pozemek je dle katastru nemovitostí veden jako ostatní plocha a leží v katastrálním území Bělušice u Mostu. Dle platného územního plánu se nachází v ploše zemědělské výroby. Obec leží v CHKO České středohoří a přímo v obci stojí památkově chráněná tvrz. Okolí je také díky krásné přírodě vhodné pro pěší turistiku. Zajímavou lokalitou je státní rezervace Milá, která tvoří jeden z nejnápadnějších vrcholů Českého středohoří.
V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat. Veškeré informace poskytnuté prodávajícím jsou považovány za platné, ale nejsou zaručené a měly by být nezávisle ověřeny. Neposkytují se žádné záruky ani prohlášení jakéhokoli druhu.

Parametry nemovitosti

Cena
Poznámka k ceně
včetně provize RK
Aktualizováno
3. 6. 2023
Adresa
Bělušice
ID
3619
Plocha nemovitosti
256 m2

Kontaktovat makléře

Realitní kancelář

Logo fondrealit.cz, s.r.o.

fondrealit.cz, s.r.o.

Rybná 669/4, Praha, Staré Město

Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Máte zájem o tuto nemovistost?

Tímto, v souladu s nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679, v platném znění, prohlašuji, že mi je alespoň 16 let a uděluji tak svůj souhlas se zpracováním zadaných údajů (jméno, telefon, e-mail, ip adresa) společnosti B3 Technology, s.r.o., IČ: 07330600, se sídlem Novostavby 126/23, 435 11 Lom (správce dat), za účelem předání dotazu z tohoto formuláře Vámi vybranému inzerentovi a zpětného kontaktování mé osoby. Osobní údaje bude správce zpracovávat manuálně i automaticky přímo prostřednictvím svých zaměstnanců. Informace předané tímto formulářem budou uloženy v databázi správce maximálně po dobu 10 let. Odvolání souhlasu s uložením a zpracováním poskytnutých dat lze e-mailem na info@videobydleni.cz. V případě podezření na neoprávněné použití Vámi poskytnutých údajů máte právo předat podnět k šetření Úřadu pro ochranu osobních údajů. Více informací
Chystáte se prodat nemovitost?
Pomůžeme Vám!

Inzerát si prohlédlo 3 lidí

Prodejce

Anette Stoszková

Anette Stoszková

Hlídací pes

Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje komerčních nemovitostí v Bělušicích (okr. Most)?

Podobné nemovitosti


Nevyhovuje Vám typ nemovitosti? Podívejte se na jiné kategorie komerčních.