Přímětická, Znojmo
Už Vás nebaví hledat parkování na zaplněných parkovištích? Hledáte místo pro svoji kutilskou dílnu či uložení sportovního vybavení, které se do bytu už nevejde? Pak už dále neváhejte.
Nabízíme k prodeji samostatnou garáž ve vyhledávané lokalitě na ulici Přímětická ve Znojmě. Garáž o rozměrech cca 2,6 × 5,6 m poskytuje prostor pro parkování osobního automobilu i uložení dalších věcí, jako jsou kola, pneumatiky nebo sportovní vybavení.
V dnešní době, kdy je parkování v této lokalitě omezené, představuje vlastní garáž výrazné zvýšení komfortu každodenního bydlení. Zároveň se jedná o zajímavou investiční příležitost s možností dalšího pronájmu.
Velkou výhodou je také možnost propojení s bydlením ke garáži si můžete přikoupit byt o dispozici 3+1, který se nachází v bezprostřední blízkosti.
Pro více informací nebo domluvení prohlídky mě neváhejte kontaktovat.
Pobřežní 620/3, Praha 8
Máte zájem o tuto nemovistost?
Inzerát si prohlédlo 0 lidí
Mgr. Petra Biberlová
Chcete dostávat emailem podobné nabídky prodeje garáží v Znojmu?